Druppel

                                         Goorecht Druppel

   

Programma voor zondag 12 november 2017

W.Handich/DOW 6       - Goorecht 1         aanvang 13.20u

Korwi 3                       - Goorecht 2         aanvang 14.00u vertrek 13.00u                                                                                     

Programma voor zondag 19 november  Europahal

Goorecht 1                - AVO 5                   aanvang 11.00u  scheids: Kees de Vries           

Programma voor zondag 26 november  Europahal

Goorecht 1                 - De Pein 3             aanvang 11.05u

Goorecht 2                 - Roreko 2              aanvang  9.50

Programma voor zondag 3 december

Rodenburg 4               - Goorecht 1          aanvang 10.50u

Spes (E) 1                     - Goorecht 2          aanvang 12.10u  vertrek 11.25u

Programma voor zondag 10 december

Vefo 1                            - Goorecht 1          aanvang 15.40u

WSS 5                            - Goorecht 2           aanvang 11.00u   vertrek  10.00u

Programma voor zondag 17 december  Europahal

Goorecht 1                    - Club Brothers 3   aanvang 11.05u

Goorecht 2                    - Club Brothers 4   aanvang 9.50u

Programma voor zondag 7 januari 2018

De Pein 3                        - Goorecht 1          aanvang 12.10u

Wees Kwiek 1                - Goorecht 2          aanvang 13.20u  vertrek 12.15u

Programma voor zondag 14 januari Europahal

Goorecht 1                     - W.Handich/DOW 6  aanvang 11.05u

Goorecht 2                        - Korwi 3                    aanvang 9.55u

Programma voor zondag 21 januari

AVO 5                                  - Goorecht 1              aanvang 10.00u

Programma voor zondag 28 januari

Roreko 2                              - Goorecht 2              aanvang 13.20u   vertrek  11.50u

Programma voor zondag 4 februari Europahal

Goorecht 1                           -Rodenburg 4            aanvang  11.05u

Goorecht 2                           - Spes (E) 1                 aanvang  9.50u

Programma voor zondag 11 februari Europahal

Goorecht 1                            - Vefo 1                       aanvang  11.00u

Goorecht 2                             - WSS 5                       aanvang  9.50u

Programma voor zondag 18 februari

Club Brothers 3                      - Goorecht 1              aanvang 16.15u

Club Brothers 4                      - Goorecht 2              aanvang 12.00u   vertrek 11.10u

Programma voor zondag 11 maart Europahal

Goorecht 2                              - Wees Kwiek 1         aanvang 11.00u

Adressen sporthallen

W.Handich/DOW sporthal Dnoard, Dunoardsewei 12, 9223LA Houtigehage 0512-341500

Korwi sportcompl. Stadspark, Stikkerlaan, 9671AA winschoten 0597-422915

Rodenburg, Rodenburghal, Oldebertweg 8, 9351 PD Leek  0594-512658

Spes, Burg.Lambershal, Kruisakkers 40, 9468BJ Annen  0592-271217

Vefo, N.Wessels Boerhal, Sportlaantje 2, 7921 BT Zuidwolde   0528-372016

WSS, Wenakker, Raadhuislaan 26, 9665JD Oude Pekela   0597-612970

De Pein, sporthal Dnoard, Dunoardsewei 12, 9223LA Houtigehage 0512-341500

AVO, sporthal Marsdijk, Kleuvenstee 3, 9403LT Assen  0592-344477

Roreko, sporthal de Slenken, H.Tillemaweg 63a, 7957CB de Wijk   0522-441088

Club Brothers, Sporthal Selwerd, Eikenlaan 288, 9728EW Groningen      050-5778433

Training op de donderdag in de Kalkwijckhal van 19.30u – 20.30u.

Algemene Ledenvergadering op donderdag 16 november om ongeveer 21.00u

Kom Allen.

Darten: Laatste vrijdag van de maand. Aanvang 20.00u. Inleg  2.50euro pp.

Kaarten: Laatste zaterdag van de maand. Aanvang 20.00u. Inleg 3.50euro pp.

 

 

 

                &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&